با سلام و درود،

ایده فروشگاه آنلاین شیک خونه توسط یک زوج جوان ایرانی که در ترکیه تحصیل میکردن مطرح شد. از نکات قابل توجه در ترکیه برای ما ایرانی ها، تنوع اجناس زیبا و رنگارنگ اعم از وسایل منزل، دکوریجات، پوشاک و کیف و کفش هست. مراکز خرید بسیاری در ترکیه وجود دارند که یکی از جذابیتهای اصلی برای توریستها هم به حساب میان. از طرف دیگه برندهای معروفی مثل English Home، Karaca، Kancaev،  Mavi، Defacto، Lcwaikiki و بسیاری دیگر، از تولیدات معروف ترکیه هستند که شهرت جهانی دارند.

زوج جوانِ ما که از تحصیل و زندگی در ترکیه راضی و خوشحال بودند، به این فکر افتادند که چطور میتونن این محصولات زیبارو در کشور خودشون عرضه کنند. البته یکی از اهداف اصلی اونها ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی ای بود که در ترکیه شاهد بودن، از قبیل حق تعویض و بازگشت بلند مدت کالاها، ارسال رایگان سفارشات، برخورد خوب، حوصله و پاسخ گویی سریع به نیازهای مشتریان که متاسفانه بسیاری از این موارد در خرید آنلاین در کشور ما تعریف نشده بودند.

با اینکه تجربه ای از فروش، ارسال کالا، تعرفه های گمرکی، باربری و … نداشتند، با توکل به خدا و تلاش و همکاری مجدانه و تکیه بر علمشون از کامپیوتر و اینترنت، استارت فروشگاه آنلاین شیک خونه رو در اینستاگرام زدن. پس از مدتی تجربه و پیشرفت، کانال تلگرامیِ شیک خونه رو افتتاح کردن و نهایتا وب سایت فروشگاه رو طراحی و پیاده سازی کردن.

زوج جوانِ ما، به فکر گسترش هر چه بیشتر تنوع محصولاتشون بودن و چون در ترکیه امکان خرید و تبادل کالا از چین وجود داره، تصمیم گرفتن محصولات باکیفیت و کم یاب رو از چین، که مادر تولیدات در جهان محسوب میشه، هم بیارن. به این ترتیب اجناسی مثل ریسه های ال ای دی دکوراتیو، کیف های آرایشی، گل های مصنوعی زیبا و … را از چین به ایران آوردن. علاوه بر این، شروع به همکاری با تولیدگران داخل کشور هم کردند.

زوج جوانِ ما همچنان در حال گسترش و مدیریت شیک خونه هستن. امیدواریم در هر دو زمینه در سایه شما بزرگواران و با دعای شما عزیزان موفق باشن.

 

مدیریت مجموعه شیک خونه،

آرمان و فریده